Medlemsbedrifter

Klikk på linken under for å finne riktig bransje:

Bank / Finans

DnB NOR Bank ASA – www.dnbnor.no

Sparebank 1 Gudbrandsdal – https://www.sparebank1.no/gudbrandsdal/

Sparebank 1 Lom & Skjåk – https://www.sparebank1.no/lom-skjaak/

 

Bil – service, deler etc.

Hagen Bilservice AS – www.hagenbilservice.no
Helges Bil AS – www.helgesbil.no
Sulland Otta-firmapresentasjon-sulland-otta-as  www.killi.no
Servicehallen Dombås AS
Skogen Bil AS – www.skogenbil.no

Elektro / Rørlegger

Blåhø Elektro AS- FIRMAPRESENTASJON Blåhø Elektro – www.blåhøelektro.no

ELØK Installasjon AS – firmapresentasjon-elok – www.el-ok.no
GK AS, avd. Otta – FIRMAPRESENTASJON GK RØR–  www.gk.no/no/kontakt_oss/gk_ror/
KL Rørleggerbedrift AS – FIRMAPRESENTASJON KL RØRLEGGERBEDRIFT   http://klror.vb.no
Lesja Rør AS – http://www.lesja-ror.no/
Ottadalen Installasjon AS – firmapresentasjon-ottadalen-installasjon  www.ottadalen.com
Per Hagen AS

Proel AS – FIRMAPRESENTASJON PROEL www.proel.no
Åndheim Kulde AS – www.andheimkulde.no

Entreprenør / Håndverk

Audun Hoff, rivingsarbeider – 90081280

Bakke Stålprodukter – FIRMAPRESENTASJON Bakke Stålprodukter – Facebook/ Bakke Stålprodukter

Brustugun Brønnborring FIRMAPRESENTASJON Brustugun Brønnboring  – http://www.brustugun.no/

Baken Graveservice – 97156722

Bergeløkken Kranservice as – firmapresentasjon-bergelokken-kranservice-as

Biteko AS – www.biteko.no

Bjarne Øverland AS – http://www.oeverland.no/ –Presentasjon Bjarne Øverland as

Byre Betonggulv AS – 91777119
Dombås Maskinstasjon

Espen Lillebråten Graveservice AS – 95526012

Fron Skogservice –  k.kjoege@online.no og mobil: 97582524 –FIRMAPRESENTASJON Fron Skogservice
Garmo Maskin AS – www.garmomaskin.no/

Garmo Traktorservice – FIRMAPRESENTASJON 2015 Firmapresentasjon Garmo Traktorservice
Jahn Haugen AS – http://www.jan-haugen.no/
Jeva Håndverk AS – www.jeva.no
John K. Lien & Sønner AS –FIRMAPRESENTASJON John K. Lien & Sønner AS –   www.jklien.no

Jora Bygg og Laft AS – www.jora.no

Jora Malererservice    FIRMAPRESENTASJON Jora Malerservice   www.joramalerservice.no
Kjetil Villa Asfalt AS – www.derdubor.no/villaasfalt

Korsvoll Maskin AS – firmapresentasjon-korsvoll-maskin  –  http://www.korsvollmaskin.no/
K.R. Gården og sønner AS – www.krgarden.no Firmapresentasjon

Labtest –  www.labtest.no    firmapresentasjon-Labtest AS
Lesja Bulldozerlag AS – www.lesja-bulldozerlag.no

Lesja Dovre Elektro –http://www.lesja-dovre.no/

Lillehjem as – lillehjem@lesja.net
Oddmund Fjeld AS – www.ofjeld.no

Randen Service – 90990887

R. Vestad AS
Rudi og Skogum Bygg AS – FIRMAPRESENTASJON Rudi og Skogum Bygg AS www.rsbygg.no

Runaa AS – Firmapresentasjon:

Firmapresentasjon Runaa AS

 

 

 

 

 

 

 

SEBB AS – FIRMAPRESENTASJON SEBB AS   www.sebb.no
Senter for bygdekultur AS – www.hjerleid.no
SGS Bygg AS

Sincalir Mur og Bygg AS – http://www.sinclairmurogbygg.no/

Skaugen Maskin –FIRMAPRESENTASJON Skaugen Maskin   www.skaugen-maskin.no
Skjåk-Hedda Hytter AS – www.hedda.no
Skogen Entreprenør AS – www.skogenentreprenor.no

Steineide Maskin AS –  www.steineide.com  FIRMAPRESENTASJON STEINEIDE MASKIN AS
Stian Brenden Maskinservice AS –FIRMAPRESENTASJON Stian Brenden Maskinservice as   www.sb-maskin.no
Stokk & Stein AS – firmapresentasjon-stokk-og-stein www.stokkstein.no

Tak og Murerservice AS – FIRMAPRESENTASJON Tak og Murerservice as  – www.takogmur.no

Terjes Utleie Maskinentreprenør as – FIRMAPRESENTASJON ,TERJES UTLEIE – www.terjesutleie.no
TreBet Bygg AS

Tommy Sletten Graveservice – https://nb-no.facebook.com/pages/Tommy-Sletten-Graveservice/301272463241653
Trehuseksperten AS – www.trehuseksperten.com

VA systemer as – www.va-systemer.no – FIRMAPRESENTASJON 2015

Vågå Bygdeservice – FIRMAPRESENTASJON Vågå Bygdeservice
Aasheim Bygg og Mur AS – www.aasheim-bygg.no

Handel / Butikker

BrimiBue AS

Bygger’n Skjåk AS – www.byggern.no/skjak/
COOP Ottadalen AS – firmapresentasjon-byggmix-vaga  firmapresentasjon-expert-vaga  firmapresentasjon-mega-vaga

Dekkmann AS, Avd. Otta- FIRMAPRESENTASJON, DEKKMANN        www.dekkmann.no

Bygger’n Heidal- www.byggern.heidal.no

Fjell og Fritid AS – http://www.fjellogfritid.no/

Gausdal Landhandleri as, Otta – firmapresentasjon-gausdal-landhandleri – www.gaus.no

Jernia Otta AS- firmapresentasjon-jernia– http://www.jernia.no/

Krambua Otta as  FIRMAPRESENTASJON Krambua

Musk Ox of Noway – http://nasjonalparkriket.no/sted/musk-ox-of-norway/
Otta Lyd – www.ottalyd.com

Tess  – http://www.tess.no
Tina’s Landbutikk

WURTH – www.wuerth.no firmapresentasjon-wurth-otta

Industri
Fiber Produkt AS –  firmapresentasjon-fiberprodukt  www.fiberprodukt.no
Granit Kleber AS – www.granit.no

Giax – www.giax.no – firmapresentasjon-giax
Interfil AS – www.interfil.no
Lesjaskog Møbler AS – www.lesjaskogmobler.no
Lonbakken Mekaniske Verksted AS – www.lonbakken.no
Minera Norge AS – www.mineranorge.no
NorDan AS, avdeling Otta – www.nordan.no
Oppland Stål AS – FIRMAPRESENTASJON OPPLAND STÅL    www.opplandstaal.no
Otta Sag AS – www.ottasag.no
Rundtom Møbelfabrikk AS
Skjåk Almenning – www.skjaak-almenning.no
Skjåk Trelast AS – www.skjak-trelast.no

Stryvo Bismo AS – firmapresentasjon-2016-stryvo-bismo  http://www.stryvo.no

Zymtech Production – http://www.zymtech.no/

 

Konsulentfirmaer

Abaris Consulting -www.abaris.no

Athene Prosjektledelse AS – www.athene-prosjekt.no

Contar as – www.contar.no

Dialecta Kommuniaksjon – www.dialecta.no FIRMAPRESENTASJON, DIALECTA

Fretasconsult Harlald Granerud -61 23 42 35
Imedika AS – www.imedika.no

Lokaljobb as –  www.lokaljobb.no

Norconsult – firmapresentasjon-Norconsult Otta
Nordplan AS – firmapresentasjon-nordplan    www.nordplan.no
Takseringskontoret Otta – FIRMAPRESENTASJON TAKSERINGSKONTORET OTTA   www.takseringskontoret.no

Veksthuset Rekruttering as – FIRMAPRESENTASJON 2014 Veksthuset Rekruttering AS  – http://www.vhr.no/

Mat / Servering / Overnatting

Arne Brimi AS – www.brimiland.no
Brimi Fjellstugu – www.brimi-fjellstugu.no

Dombås Hotell – www.rica.no/dombas  –FIRMAPRESENTASJON Dombås Hotell

Frich’s Kafeteria – FIRMAPRESENTASJON FRICHS KAFETERIA– www.frich.no

Furuhaugli Trishytter –http://www.furuhaugli.no/
Aurmo Drift AS
Gudbrandsdalsmat BA – www.gudbrandsdalsmat.no

Hubertus Bryggeri – http://hubertusbryggeri.no/

Klones AS- http://klones.no/Forside.html
Mogard AS – www.mogard.no
Nordal Eiendom AS – www.nordalturistsenter.no
Thon Hotell Otta – firmapresentasjon-thon-hotell-otta   www.ottahotell.no
Nortura Otta SA – www.nortura.no

pillarguri cafe – firmapresentasjon Pillarguri –  www.pillarguricafe.no

Skjåk Turistheim – http://www.skeidkro.no/ – FIRMAPRESENTASJON 2014 Skjåk turistheim
Toftemo Turiststasjon – www.toftemo.no

Presse/media/kommunikasjon

BKE Grafisk SA –   firmapresentasjon-2016-bke-grafisk-sa   www.bkegrafisk.no
Breheimen Mat AS
Dovre Design – www.dovre-design.no

Eidsiva Bredbånd – www.eidsiva.net

Reise og transport

Bjarne Øverland AS – http://www.oeverland.no/ –Presentasjon Bjarne Øverland as

Bolstad, Steinar Jarleif

Gudbandsdal Frakt AS –http://www.gdfas.no/
Innlandet Transport AS – 48164910

Jotunheimen Turbusser as –  www.jotunheimenturbusser.no – FIRMAPRESENTASJON Jotunheimen turbusser
Kirkestuen Transport AS – www.kirkestuen.no – Firmapresentasjon Kirkestuen – Brosjyre Kirkestuen

Nortransport AS avd. Gudbandsdalen – FIRMAPRESENTASJON NORTRANSPORT   http://www.nortransport.no/

Scandinavia Tours – Reisegnister AS – www.scandinaviatours.no  FIRMAPRESENTASJON 2014-scandinaviatours
Nasjonalparkriket Reiseliv AS – www.rondane-dovrefjell.no
Rusten Maskin og Transport AS

Rondaståk as – www.rondaståk.no

Regnskap / Revisjon

Berit Jeanne Bruun – TLF: 48037016 E-POST: berit.jeanne@ripstrand.no

Bismo Regnskapsservice

Reinheim regnskap – 90011054

Dorthe-Ellen Fremmegård  48092738
Ernst & Young AS, avd. Otta – www.ey.no

Lesjar Regnskap og Rådgivning as – FIRMAPRESENTASJON LESJAR REGNSKAP OG RÅDGIVNING    http://www.lesjar.no/
Lom Regnskap AS
Niventus Consult AS – www.niventus.no
Regnskapsloftet Vågå AS – www.regnskapsloftet.no

Skjåk Regnskap – http://www.skjaak-regnskap.no/
Snøhetta Regnskap AS – www.snohettaregnskap.no

Vågå Rekneskapslag – http://www.vagaregnskap.no/

Økonor Otta – https://www.okonor.no/Default.aspx?epslanguage=NO

Velvære / Skjønnhet / Helse

Gudbrandsdal Bedriftshelsetjeneste – www.g-bht.no
Aktiv otta – FIRMAPRESENTASJON 2014-aktivotta  http://www.aktivotta.no/index.h

Ottaklinikken AS – http://www.ottaklinikken.no/
Plusshelse AS – www.plusshelse.no

Tannlege Olav Brenna – 61237770

Diverse

A/S Eidefoss – www.eidefoss.no
Christian Skaugen
Egil H. Moen AS
Kvarberg, Ola
Næringshagen Nord-Gudbrandsdal AS – www.naeringshagen.no
OK Eiendom AS
Opplæringskontoret for flere fag på Otta
Otta Handel og Næringsforening
Ottadalen Mølle A/L – www.norgesfor.no
Skjåk Energi KF – www.skjaak-energi.no

Skjåk Utvikling – http://www.purehelp.no/company/details/skjaakutviklingas/897285002
Svelstad, Ole Martin – 97172823
Viking Eiendom AS

Kvarberg, May Helen Brudeli